8 maart 2022
ik vind het heel boeiend om via de webcam de werkzaamheden te volgen, het gekrioel van al die wagens door elkaar! dat dat goed gaat
8 maart 2022
Benjamin, wij hadden ook bedacht dat hier een bord moest komen. Afgelopen weekend hebben we een digitaal bord langs de westelijke ringweg geplaatst, met als tekst 'Rits liever wat later'. Een foto van het bord heb ik zojuist aan het artikel toegevoegd.
6 maart 2022
Links voorbij die lange slang auto's rijden op de westelijke ringweg roept heel veel ergenis af bij de medeweggebruikers die keurig op hun beurt staan te wachten. Misschien toch verstandig om met borden ter plaatste aan te geven dat ze zij-aan-zij moeten rijden totdat het bord 'vanaf hier ritsen' voorbij wordt gereden. Iets wat eerder ook op de korte invoegstrook vanaf het Europalaan stond: gebruik de gehele invoegstrook. Misschien hier iets van 'Bij File, gebruik beide rijstroken'. Ik zie steeds dat men voorbij wordt gereden en dat de links rijdende bestuurder even later worden geblokkeerd door een (vracht)auto die eigen rechter gaat spelen. Een doorgetrokken streep links van de doorbroken streep vanaf de Peizerweg tot aan het ritsmoment, zou misschien ook werken omdat je dan niet naar rechts terug mag.
3 maart 2022
Je hebt gelijk, Daniel, maar het is wel een technische term. Daarom houden we het bij 'superrotonde'.
3 maart 2022
Erik, de tijdelijke situatie bij de superrotonde bestaat nog niet zo lang. Daarom is het voor veel automobilisten nog even wennen en zoeken. Je kunt er hier het beste rekening mee houden dat auto's en vrachtwagens nog op een laat moment een andere rijstrook kiezen. Als we het late wisselen onmogelijk maken, moet dit verkeer een extra rondje maken, en dat helpt niet om het verkeer snel te verwerken.
3 maart 2022
Hoi Kirsten, voor de omgevingsvergunning kun je contact opnemen met de gemeente.
3 maart 2022
Als ik in de ochtend vanuit drachten bij de tijdelijke supperrotonde aankom en naar de westelijke ringweg ga, valt het me op dat veel (vracht)auto's lang op de baan richting martini plaza rijden en dan zichzelf tussen de stilstaande baan voor ring west drukken. Valt dit ook onder zo laat mogelijk ritsen zoals bij dit bericht beschreven? Mij lijkt het dat het late wisselen van baan hier juist extra vertraging oplevert. Ik zou het prettiger vinden als deze 2 rijbanen van elkaar gescheiden zouden worden door een betonnen rand of rood witte paaltjes.
2 maart 2022
Dit is geen rotonde, maar een ovonde :-)
2 maart 2022
goedenavond, wij schrikken nogal van dit bericht. Kunt u ons de link naar de omgevingsvergunningen/ kapvergunningen sturen? Die kunnen wij - en ook anderen - niet vinden namelijk. Mvg, Kirsten de Wrede
2 maart 2022
Rik, je mag de vraag ook aan ons stellen, dan zoeken wij het uit. Je kunt dat doen door hieronder een nieuwe reactie te plaatsen of door een mail te sturen naar info@aanpakringzuid.nl. Vermeld je vertrekpunt, je bestemming en het moment waarop je wilt reizen.