Timelapse: Helperzoomtunnel tijdens treinvrije periode augustus 2019
Er was al een timelapse van het moment suprême: het inschuiven van de Helperzoomtunnel. Maar er gebeurde natuurlijk veel meer! We laten het je graag zien. Kijk mee naar alle werkzaamheden in een minuut.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Donderdagmiddag 24 april gaat ook het laatste deel van het nieuwe fietspad langs het Noord-Willemskanaal open. Het gaat om het stuk tussen de Parkbrug en de fietsoversteek bij de Brailleweg.
Op deze luchtfoto's van Rijkswaterstaat zie je onder andere de voortgang van de aanleg van het Zuiderplantsoen. Ook laten we het eindresultaat zien van de vernieuwde Máximaweg, het Julianaplein, het Vrijheidsplein en de dubbele rotonde Stadspark/Corpus den Hoorn.
Op de zuidelijke ringweg is de maximale snelheid 80 km/uur. Ondanks de vele matrixborden die de snelheid aangeven, zijn er nog altijd mensen die het nodig vinden harder te rijden. Waarom staan er eigenlijk geen flitspalen langs de zuidelijke ringweg?