10 december 2021
@Ad: ja, er komt een webcam bij het Julianaplein, zodat je alle werkzaamheden daar kunt volgen.
9 december 2021
Wordt er binnenkort ook nog een webcam bij het (tijdelijke) Julianaplein geplaatst?
6 december 2021
Aha. Bedankt voor de informatie John.
6 december 2021
Hoi Stefan, lastig inderdaad, al die wisselende afsluitingen in de stad. Informatie over omleidingen vind je op de website van Groningen Bereikbaar. Zij hebben een Slimme Kaart met een overzicht van alle wegafsluitingen in de stad, ook vanwege andere werkzaamheden dus. In dit geval hebben ze er ook een artikel over: https://www.groningenbereikbaar.nl/nieuws/paterswoldseweg-onder-viaduct-drie-dagen-dicht
6 december 2021
Helemaal met Stefan eens, zo is er geen touw aan vast te knopen, door alleen de afsluiting te melden..."zoek het maar uit" is de boodschap!
6 december 2021
Het zou fijn zijn als er niet alleen staat dat de Paterwoldseweg is afgesloten vanaf 6 december, maar ook wat de route van de omleiding is. Het is elke ochtend weer een verrassing waar je wel en niet langs kan.
2 december 2021
Bereikbaarheid Rivierenbuurt. Rivierenbuurt is nu vrijwel niet te bereiken als je vanaf de A28 vanuit Assen richting Groningen rijdt. Vanuit de Herenweg is nauwelijks in de Rivierenbuurt te komen. Komt hier een oplossing voor? Vriendelijke groet,
2 december 2021
Dag Johan, leuk om te horen dat je ons project op de voet volgt. We plaatsen binnenkort een fotoalbum met nieuwe foto's uit de bouwkuip ter hoogte van De Frontier. Het klopt dat duikers onder water het werk inspecteren. Helaas is er onderwater heel weinig zicht, dus er worden geen foto's gemaakt. We hebben inderdaad ook stenen gestort. In de bouwkuip blijft onder water altijd een laagje slib over op de bodem. Het is niet mogelijk dit volledig te verwijderen. We kunnen het onderwaterbeton niet direct op dit sliblaagje storten, omdat het slib zich dan zou kunnen vermengen met het onderwaterbeton. Dit zou het onderwaterbeton zwakker maken. Daarom storten we op het laagje slib eerst een laag stenen van 10 tot 15 cm dik. Op die stenen storten we vervolgens het onderwaterbeton. Afgelopen dinsdagochtend is de stort van het onderwaterbeton begonnen. Betonstorten kun je niet halverwege stoppen. Daarom gaat dit net zo lang door tot het klaar is, ook in de nacht. We verwachten hier maar liefst 66 uur achter elkaar mee bezig te zijn. Tijdens het storten zijn er constant duikers onderwater om met speciale apparatuur te controleren of de vloer mooi vlak wordt.
1 december 2021
Remy, inderdaad vervelend dat je zo ver moet omrijden als de afrit naar Martini Ziekenhuis eruit ligt. Ik heb je suggestie doorgegeven aan onze verkeerskundigen. Je hebt gelijk: als de stremming al voor het Julianaplein wordt aangegeven, kun je via de A28 en afrit Groningen-Zuid en kom je niet in de file terecht.
1 december 2021
Beste, Vanochtend denk ik voor de 3e keer ligt de afrit martini ziekenhuis eruit. Wat opzich natuurlijk geen probleem is. Maar wat wel HEEL vervelend is dat je pas de borden ziet op het moment dat de je afrit af bent. Kan dit niet voor het Juliana plein aangegeven worden? Dan kun je nog naar links en daar de afrit af. Vervolgens moet je over Hoogkerk en kun je aansluiten in de file en dus zorgt voor nog meer verkeershinder. Wat mij betreft compleet onnodig. Hopelijk kan dit veranderd worden.