5 juli 2022
Dirk, we bestellen materiaal altijd op het moment dat het nodig is. We hebben niet enorme opslagplaatsen waar we alle materiaal van het project voor een x aantal jaar op kunnen slaan. Op het moment dat de planning voor een deel van het werk vast staat, wordt het materiaal besteld. Helaas kan dat op dit moment tot vertragingen bij levering leiden.
4 juli 2022
Waarom is er materiaal te kort? Dit project is niet spontaan uit de lucht komen vallen en materiaal had al tijden van te voren besteld kunnen worden. Word tijd dat er eens beter naar de planning word gekeken.
1 juli 2022
Sybren, de fietstunnel bij de Piccardthof gaat op 15 juli weer open. Dat is een week later dan eerst aangekondigd. We hebben tegenslagen gehad bij leveringen van wapeningsstaal. We hebben deze week de borden met de oude datum weggehaald. Vandaag zijn de nieuwe borden geplaatst.
1 juli 2022
Zo te zien eentje zonder verkeerslichten ook. Ben benieuwd naar het achterliggende onderzoek
1 juli 2022
Maarten, de onderaannemer krijgt dit niet goed ingeregeld. Daarom is voorlopig besloten om de lichten continu aan te laten, om te voorkomen dat ze per ongeluk in de nacht uit zijn. Er wordt naar een oplossing gezocht, want het is inderdaad zonde van de energie.
1 juli 2022
Dolf, we verwachten volgende week weer een fotoalbum te kunnen plaatsen met luchtfoto's.
1 juli 2022
Ik vroeg mij af, zijn er nog recente luchtfoto’s van het hele project beschikbaar?
1 juli 2022
Maarten, we hebben er bewust voor gekozen de werkzaamheden in de brief kort te benoemen. De hinder voor de omwonenden is minimaal, wat betreft de geluidsoverlast. Dat het kruispunt langdurig dicht zou zijn, was al eerder bekend gemaakt, namelijk op de informatiebijeenkomst op 22 maart. Ook de werkzaamheden aan de betonfundering zijn qua hinder minimaal, ook omdat ze alleen overdag zijn. Aan de noordzijde voeren we nu eerst graafwerkzaamheden uit en verbeteren we de ondergrond. Aan de zuidzijde zijn we al wel begonnen aan de betonfundering. De doorsteek bij de Lekstraat was al enige tijd bedacht, maar het heeft lang geduurd voordat alle betrokken partijen (opdrachtgever Aanpak Ring Zuid, opdrachtnemer Combinatie Herepoort en wegbeheerder gemeente Groningen) het met elkaar eens waren.
30 juni 2022
Goedenavond, Is dit ook de reden dat de ring nu een baan heeft afgesloten en er nog maar 1 baan open is van Groningen richting Drachten?
27 juni 2022
De fietstunnel tussen Piccardthof en de Campinglaan is sinds enige tijd afgesloten. Wanneer gaat deze weer open? Dit is namelijk niet aangegeven op de borden en ook de koek-uitdelers (op de 1e dag van afsluiting) wisten dit niet. Voor fietsers uit de richting Eelde/Paterswolde zijn alternatieve routes of aanzienlijk langer of leiden tot potentieel gevaarlijke situaties, zoals het kruispunt Laan C den H richting Jan E Scholtenlaan (5x toerit / afrit oversteken).