Oprit vanaf Laan Corpus den Hoorn richting Vrijheidsplein donderdag weer open
De oprit vanaf de botrotondes bij Laan Corpus den Hoorn richting het Vrijheidsplein gaat donderdag 30 maart om 19.00 uur weer open. Ook het naastgelegen fietspad is dan weer open. De afsluitingen waren nodig vanwege het plaatsen van de fundering voor geluidsschermen en rioolwerkzaamheden.

De meeste werkzaamheden aan de oprit zijn nu afgerond. Later gaan we nog groenschermen plaatsen aan de linkerkant van de rijbaan. Daarnaast moeten we de oprit aansluiten op het verdiepte deel van het Vrijheidsplein. Het verdiepte deel wordt in de eindsituatie de verbinding vanaf Drachten richting de westelijke ringweg. Hier komt ook het verkeer vanaf de oprit bij Laan Corpus den Hoorn op uit. Het naastgelegen fietspad wordt later definitief ingericht.


Omleiding vanaf Julianaplein richting westelijke ringweg
Doordat de oprit weer open gaat, is vanaf Laan Corpus den Hoorn de westelijke ringweg weer bereikbaar. De oprit naar het Julianaplein was niet dicht, dus ook het Julianaplein is vanaf hier te bereiken.
Vanaf zaterdag 1 april tot maandag 17 juli is de afrit 36 vanaf het Julianaplein richting de westelijke ringweg dicht. De westelijke ringweg is dan dus wel te bereiken vanaf de Laan Corpus den Hoorn.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Combinatie Herepoort heeft uit voorzorg stenen weggehaald bij het viaduct over de dubbele rotonde Laan Corpus den Hoorn/Stadspark.
Onder het nieuwe viaduct over de Concourslaan zijn onlangs twee historische afbeeldingen van het Stadspark aangebracht. De ene afbeelding toont het paardenrennen op de drafbaan. Op de andere afbeelding zijn jongeren te zien die een duik nemen in een zwemvijver.
De komende weekenden staan er enkele afsluitingen gepland op zowel de A28 als de zuidelijke ringweg. We gaan hier verder met het aanplanten van groen en bomen en het plaatsen van groenschermen.