Rotondes en onderdoorgang Bornholmstraat afgesloten vanwege definitieve inrichting
De rotondes en de onderdoorgang van de zuidelijke ringweg op de Bornholmstraat gaan we verder definitief inrichten. Daarom is dit deel van de Bornholmstraat afgesloten van maandag 3 juli 07.00 uur tot en met vrijdag 7 juli 15.00 uur.
Er zijn nog enkele werkzaamheden nodig om de inrichting aan de Bornholmstraat volledig af te kunnen ronden. We werken onder andere aan de definitieve situatie van het fietspad en aan de parkeerplekken onder het viaduct.
Omrijden van noord naar zuid en oprit richting Julianaplein gewoon open
Automobilisten kunnen aan de zuidkant van de rotondes wel de Bergenweg op. Aan de noordkant van de rotondes kan het verkeer vanaf de Osloweg de Bornholmstraat op, en vanaf de Bornholmstraat gebruik maken van de oprit van de zuidelijke ringweg richting het Julianaplein. Wil je van zuid naar noord? Via de rotondes kan dat dus niet. Rijd dan via de Bergenweg en de Gotenburgweg. Automobilisten die van noord naar zuid willen, kunnen omrijden via de Eltjo Ruggeweg, Damsterdiep en de Europaweg. Voor fietsers is er geen afsluiting. Zij kunnen langs de werkzaamheden fietsen.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Wanneer je onder een van de nieuwe viaducten van Ring Zuid doorrijdt of -loopt, zie je dat de zijkanten van de viaducten bekleed zijn met opvallende rode stenen. Die komen uit onze eigen provincie vertelt Marten Strating, eigenaar van Steenfabriek Strating in Oude Pekela.
Het Lübeckpad, het fietspad tussen de Bornholmstraat en de Europaweg, is van maandag 13 januari 08:00 uur tot vrijdag 14 februari 17:00 uur afgesloten. Fietsers kunnen omrijden via de Herningweg of de Sontweg.
De werkzaamheden aan het Winschoterdiep-oostzijde en een deel van de parallelweg Europaweg duren langer dan gepland. Hierdoor blijft de Winschoterdiep-oostzijde afgesloten tot medio februari 2025.