Zuidelijke ringweg afgesloten vanwege omzetten rijbanen vanaf MartiniPlaza tot Hoogkerk
De zuidelijke ringweg is eind november drie nachten afgesloten vanaf afrit 36 MartiniPlaza tot Hoogkerk vanwege het omzetten van rijbanen. Tijdens het omzetten van de rijbanen vinden er asfaltwerkzaamheden plaats, plaatsen we barriers en brengen we belijning aan.
De afsluiting geldt voor drie nachten:
- maandag 28 november 22.00 uur tot dinsdag 29 november 06.00 uur
- dinsdag 29 november 22.00 uur tot woensdag 30 november 06.00 uur
- woensdag 30 november 22.00 uur tot donderdag 1 december 06.00 uur
Het verkeer wordt omgeleid via de bekende gele borden.
Update 17 november: in de eerste versie van het artikel stonden andere data.

Geleiderails vervangen en vervuilde grond saneren
De omzetting van de rijbanen is nodig om ruimte te maken voor werkzaamheden aan de middenberm aan de noordzijde van de weg. Bij de middenberm vervangen we de geleiderails en maken we vervuilde grond schoon. Begin volgend jaar doen we dit aan de zuidzijde van de weg.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken. Vandaag kijken we naar de Vondellaan.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken.
ProRail gaat aan de slag bij het spoor ter hoogte van de Esperantotunnel. In november vorig jaar was bij de bouw van de tunnel het spoor verzakt en daarna tijdelijk weer opgebouwd. Nu wordt het spoor hier opnieuw afgegraven en definitief opgebouwd.