Aan de westzijde van het Van Iddekingewegviaduct trillen we maandag 17 oktober damwanden in. Na de sloopwerkzaamheden aan het viaduct kunnen we nu werken aan het verstevigen van de bestaande fundering. Na het intrillen van damwanden kunnen we verder met laswerk, boorwerk en betonwerkzaamheden.
We zijn in oktober begonnen met het verwijderen van grond en sloopwerkzaamheden aan de westzijde van het viaduct over de Van Iddekingeweg, dit is de kant van het Overwinningsplein. Net als de oostzijde wordt de westzijde gerenoveerd.
We hoeven deze zijde niet te verbreden, er was nog voldoende ruimte bovenop om de verbreding van de A28 te kunnen realiseren. Nadat de renovatiewerkzaamheden zijn gedaan plaatsen we de rode siersteenstrips zodat beide zijdes van het viaduct dezelfde uitstraling hebben.
Hinder
Het intrillen van damwanden geeft trillingen in de omgeving. Daarnaast is geluid te horen van metaal op metaal. Er is geen hinder voor het verkeer.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is. Soms moet je echt even twee keer kijken…
Op de nieuwste luchtfoto's die op 3 juni door Rijkswaterstaat zijn gemaakt is goed te zien dat het Zuiderplantsoen steeds groener kleurt. De regen die gevallen is, is zeer welkom.
Vorige week zijn er door Rijkswaterstaat weer luchtfoto's gemaakt. Na de opening van het Zuiderplantsoen op 8 mei zijn de werkzaamheden zo goed als afgerond. Hoewel het groen in het Zuiderplantsoen nog flink moet groeien, is het eindresultaat goed te zien.