Zomer is bij uitstek de tijd voor het oplossen van een puzzel! Los je deze woordzoeker op en stuur je de oplossing in, dan maak je kans op twee plekken in de fietsexcursie op woensdag 24 augustus, van 14.00 tot 16.00 uur.
Download Woordzoeker Aanpak Ring Zuid bouwvak 2022 (pdf, 719 kB) of haal een exemplaar in Paviljoen Ring Zuid (Muntinglaan 2, open op donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur).
Streep in de puzzel de woorden weg die ernaast staan. Deze kunnen horizontaal, verticaal en diagonaal voorkomen, en ook achterstevoren. Heb je alle woorden weggestreept, dan vormen de overgebleven letters een zin. Dat is de oplossing.
Wil je kans maken op de prijs, stuur de oplossing dan per mail naar info@aanpakringzuid.nl of lever hem in bij het Paviljoen. Doe dit voor zaterdag 20 augustus 17.00 uur.
Uit de goede inzendingen halen we vijf winnaars. Elke winnaar mag, samen met iemand anders, deelnemen aan de fietsexcursie langs de bouwplekken van Aanpak Ring Zuid op woensdag 24 augustus. De excursie is van 14.00 uur tot 16.00 uur. Onderweg vertellen we van alles over het project en natuurlijk proberen we ook jouw vragen te beantwoorden.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is. Soms moet je echt even twee keer kijken…
Op de nieuwste luchtfoto's die op 3 juni door Rijkswaterstaat zijn gemaakt is goed te zien dat het Zuiderplantsoen steeds groener kleurt. De regen die gevallen is, is zeer welkom.
Vorige week zijn er door Rijkswaterstaat weer luchtfoto's gemaakt. Na de opening van het Zuiderplantsoen op 8 mei zijn de werkzaamheden zo goed als afgerond. Hoewel het groen in het Zuiderplantsoen nog flink moet groeien, is het eindresultaat goed te zien.