De stremming van de rijbaan van het Winschoterdiep is per direct opgeheven. De werkzaamheden in de weg voor Enexis langs zijn uitgesteld in verband met het natte weer van de afgelopen week. Op deze plek zou tot aan de kerstdagen worden gewerkt aan de nieuwe riolering. Het is nog niet bekend wanneer de werkzaamheden hier alsnog beginnen, maar dat gebeurt niet meer in 2017.
In de omgeving van het (Oude) Winschoterdiep zijn nog enkele veranderingen in de verkeerssituatie.
- Vanaf vandaag is de H.L. Wichersstraat vanaf de westzijde weer toegankelijk voor bewoners. Dat is dus vanaf het ‘gouden’ fietstunneltje richting het Oude Winschoterdiep. Vanaf de andere kant is de straat nog niet bereikbaar. Doorgaand verkeer is hier nog niet mogelijk.
- Het verkeer kan ook weer gebruik maken van de zuidelijke brug over het Oude Winschoterdiep. Hier wordt nog gewerkt aan de riolering die door het Oude Winschoterdiep loopt, maar de weg is niet meer afgezet voor verkeer.
- Vanaf dinsdag 5 december tot en met 21 december is de fietsverbinding langs het Oude Winschoterdiep bij De Zaayer afgesloten. Fietsers kunnen gebruik maken van het ‘gouden’ fietstunneltje of van de rijbaan van het Winschoterdiep, voor Enexis langs.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Bovenop de verdiepte ligging wordt momenteel het Zuiderplantsoen aangelegd. Op donderdag 23 januari en vrijdag 24 januari organiseren we een inloopbijeenkomst over het Zuiderplantsoen in Buurtcentrum Poortershoes.
Wanneer je onder een van de nieuwe viaducten van Ring Zuid doorrijdt of -loopt, zie je dat de zijkanten van de viaducten bekleed zijn met opvallende rode stenen. Die komen uit onze eigen provincie vertelt Marten Strating, eigenaar van Steenfabriek Strating in Oude Pekela.
Het Lübeckpad, het fietspad tussen de Bornholmstraat en de Europaweg, is van maandag 13 januari 08:00 uur tot vrijdag 14 februari 17:00 uur afgesloten. Fietsers kunnen omrijden via de Herningweg of de Sontweg.