Stremming rijbaan Winschoterdiep voor alle verkeer vanaf 27 november voor aanleg riolering
Van 27 november tot aan de kerstdagen wordt nieuwe riolering aangelegd in de rijbaan van het Winschoterdiep, langs het pand van Enexis tot aan de bocht bij het terrein van Ziggo. Vanwege deze werkzaamheden is de weg Winschoterdiep tot aan de kerstdagen afgesloten voor auto’s, fietsers en voetgangers.
Update 1 december: vanwege het natte weer zijn de werkzaamheden uitgesteld tot in 2018.
De afsluiting betreft het gebied vanaf het parkeerterrein van Ziggo tot en met de zuidelijke brug over het Oude Winschoterdiep (zie foto). Enexis is bereikbaar via de achteringang, aan de kant van het pand van Menzis.

Omleiding fietsers naar en vanuit de Oosterpoort:
Boumaboulevard – Verlengde Meeuwerderweg – ‘gouden’ fietstunnel Meeuwerderweg - Meeuwerderbaan en vice versa
of: Boumaboulevard - Verlengde Meeuwerderweg - Redoute - westzijde Winschoterdiep (zie plattegrond hieronder).

Omleiding auto’s naar en vanuit de Oosterpoort:
Boumaboulevard – Europaweg – Griffeweg en vice versa (zie plattegrond hieronder).

Bij de stremming van het Winschoterdiep is rekening gehouden met de thuiswedstrijd van FC Groningen tegen Feyenoord op zaterdag 25 november. De stremming begint de week erna. Als de stremming begint, is de Lodewijkstraat weer open.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Op het Julianaplein hebben we maandag 27 maart beton gestort voor het eerste dek van de verbindingsboog Hoogezand naar Assen. Dit is ook de eerste verbindingsboog op het nieuwe Julianaplein.
Tot half juli bouwen we de nieuwe verbindingsboog af aan de noord-oostzijde van het Vrijheidsplein (bij Mercure Hotel en MartiniPlaza). Om dit veilig te kunnen doen, gaat afrit 36 Groningen-West vanaf het Julianaplein naar de westelijke ringweg zaterdagochtend dicht.
De oprit vanaf de botrotondes bij Laan Corpus den Hoorn richting het Vrijheidsplein gaat donderdag 30 maart om 19.00 uur weer open. Ook het naastgelegen fietspad is dan weer open.