De toerit van de Hereweg naar de zuidelijke ringweg richting Julianaplein blijft nog dicht tot vrijdagochtend 06.00 uur. De toerit zou woensdagochtend weer open gaan. De aanleg van de nieuwe waterleidingen duurt langer dan verwacht.
Bij de werkzaamheden zijn leidingen aangetroffen die niet op de kaarten zijn ingetekend ('weesleidingen'). Deze moeten eerst verwijderd worden.
Omleidingen
Automobilisten krijgen het advies de gele omleidingsborden te volgen. Ook is een stukje van het fietspad aan de westzijde van de Hereweg dicht. Fietsers vanuit de binnenstad richting Helpman moeten tijdelijk over de weg rijden, over de afgezette rechtsafstrook. Hier staan verkeersregelaars bij.
Werkzaamheden
Aannemer V&SH legt in opdracht van Waterbedrijf Groningen in een open ontgraving twee waterleidingen aan en sluit deze aan op de bestaande waterleidingen.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Combinatie Herepoort heeft uit voorzorg stenen weggehaald bij het viaduct over de dubbele rotonde Laan Corpus den Hoorn/Stadspark.
Onder het nieuwe viaduct over de Concourslaan zijn onlangs twee historische afbeeldingen van het Stadspark aangebracht. De ene afbeelding toont het paardenrennen op de drafbaan. Op de andere afbeelding zijn jongeren te zien die een duik nemen in een zwemvijver.
De komende weekenden staan er enkele afsluitingen gepland op zowel de A28 als de zuidelijke ringweg. We gaan hier verder met het aanplanten van groen en bomen en het plaatsen van groenschermen.