De spoorwegovergang bij de Esperantostraat is van vrijdag 4 augustus 19.00 uur tot maandag 14 augustus 06.00 uur afgesloten voor alle verkeer, ook fietsers en voetgangers . Combinatie Herepoort werkt hier tijdens de treinvrije periode van 6 t/m 13 augustus 24 uur per dag aan het verleggen van kabels en leidingen, voorbereidende werkzaamheden voor de bouw van de verdiepte ligging en de eventuele aanleg van de fiets- en voetgangerstunnel in de Esperantostraat. De omleidingsroute staat met borden aangegeven.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Onder het nieuwe viaduct over de Concourslaan zijn onlangs twee historische afbeeldingen van het Stadspark aangebracht. De ene afbeelding toont het paardenrennen op de drafbaan. Op de andere afbeelding zijn jongeren te zien die een duik nemen in een zwemvijver.
De komende weekenden staan er enkele afsluitingen gepland op zowel de A28 als de zuidelijke ringweg. We gaan hier verder met het aanplanten van groen en bomen en het plaatsen van groenschermen.

Vanavond wordt de weg tussen knooppunt Euvelgunne tot toerit Hereweg tijdelijk afgesloten van 23.30 uur tot 08.00 uur. We voeren een spoedoperatie uit vanwege een losse voegovergang.