Het project Aanpak Ring Zuid loopt ten einde. In dit project is de zuidelijke ringweg van Groningen compleet vernieuwd, over een afstand van ruim 10 kilometer. Vanaf de grond is dat goed te zien, maar vanuit de lucht zie je nog meer. Vlieg mee met onze drone over deelgebied Oost, van de Europaweg tot aan knooppunt Westerbroek.
In deze video zie je het eindresultaat in deelgebied Oost.
Wat is er in dit deelgebied veranderd? Dit zijn de hoofdlijnen.
- De Europaweg heeft een andere aansluiting op de zuidelijke ringweg gekregen. De afrit voor verkeer vanaf het Julianaplein ligt nu over de Europaweg.
- De Bornholmstraat heeft een eigen oprit gekregen richting Julianaplein. Ook hoeft het verkeer vanaf het Julianaplein niet meer via de Europaweg.
- De Lübeckweg is vervallen voor het autoverkeer. Op de plek van deze weg ligt nu een afrit. Fietsers maken nog wel gebruik van het Lübeckpad.
- De viaducten bij de Osloweg en de Bornholmstraat zijn vernieuwd.
- De hoge Euvelgunnebrug is compleet vervangen.
- De bedrijventerreinen in Zuidoost (Driebond en Eemspoort) hebben een eigen aansluiting op de ringweg gekregen.
- Knooppunt Westerbroek heeft meer capaciteit gekregen, zodat het verkeer hier minder stil staat.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Het project Aanpak Ring Zuid loopt ten einde. In dit project is de zuidelijke ringweg van Groningen compleet vernieuwd, over een afstand van ruim 10 kilometer. Vanaf de grond is dat goed te zien, maar vanuit de lucht zie je nog meer. Vlieg mee met onze drone, vanaf Hoogkerk naar knooppunt Westerbroek.
Het project Aanpak Ring Zuid loopt ten einde. In dit project is de zuidelijke ringweg van Groningen compleet vernieuwd, over een afstand van ruim 10 kilometer. Vanaf de grond is dat goed te zien, maar vanuit de lucht zie je nog meer. Vlieg mee met onze drone over het Julianaplein.
Het project Aanpak Ring Zuid loopt ten einde. In dit project is de zuidelijke ringweg van Groningen compleet vernieuwd, over een afstand van ruim 10 kilometer. Vanaf de grond is dat goed te zien, maar vanuit de lucht zie je nog meer. Vlieg mee met onze drone over deelgebied Zuiderplantsoen.