Vorige week kregen we de vraag wat er toch gebouwd wordt aan de Brailleweg. Er werden palen in een halve cirkel geplaatst. Volgens de vragensteller had het wel iets weg van Stonehenge. Later werden er doeken aan gehangen. Mysterieus. Wat is het?
Aan de Brailleweg wordt een bouwplaats ingericht voor de aanleg van de tijdelijke weg bij het Braillewegviaduct. Langs de bouwplaats komt een groot scherm voor vleermuizen. Dit scherm kan door de vleermuizen gebruikt worden als routebegeleider. Het scherm is tijdelijk en gaat weer weg als in de buurt bomen zijn aangeplant.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Komend weekend voeren we bij de A28-afritten Groningen Zuid (Van Ketwich Verschuurlaan) werkzaamheden uit. De afrit voor verkeer vanuit Assen is dicht van vrijdagavond 2 mei tot maandagochtend 5 mei. Zaterdag overdag is ook de afrit voor verkeer vanaf Julianaplein dicht.
Van dinsdagavond 29 april tot en met vrijdagochtend 2 mei voeren we op meerdere plekken onderhoudswerkzaamheden uit aan het asfalt. Om het verkeer overdag zo min mogelijk te hinderen, werken we alleen 's nachts: van 22.00 uur tot 06.00 uur. Omwonenden kunnen hinder ondervinden.
Bij het A28-viaduct over de Brailleweg gaan we de steenstrips vervangen. Uit testen is gebleken dat op sommige locaties de steenstrips niet voldoende vast zitten. Daarom gaan we uit voorzorg alle steenstrips van het viaduct vervangen. Het fietspad (fietsvallei Brauilleweg) is hiervoor dicht van zondagochtend 27 april (07.00 uur) tot vrijdagmiddag 2 mei (17.00 uur). Voor het autoverkeer wordt één rijstrook afgesloten.