De webcams op onze website zijn erg populair. Veel mensen kijken regelmatig of af en toe mee naar de rechtstreekse beelden vanaf de bouwplaatsen. Via de webcams is de voortgang van het project Aanpak Ring Zuid vanuit de luie stoel te volgen. Nu de werkzaamheden bijna klaar zijn gaan we twee webcams dit jaar nog uitschakelen.
De webcam bij het Vrijheidsplein gaat uiterlijk 31 december weg. Ook de webcam Julianaplein 2 zetten we uiterlijk 31 december uit. Dit is de webcam aan de zuidkant van het Julianaplein die op het Gomaruscollege is geplaatst. Op deze plekken zijn de bouwwerkzaamheden zo goed als afgerond.
Deze vier webcams blijven voorlopig nog in de lucht:
- Julianaplein
- Oostelijke in- en uitgang verdiepte ligging
- Verdiepte ligging
- Europaweg
Ze zijn te bekijken op onze pagina webcams.
De komende maanden wordt er in het Zuiderplantsoen nog volop gewerkt. Deze bouwwerkzaamheden zijn via de webcams te volgen.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Zaterdag 13 september hebben we het Zuiderplantsoen, het nieuwe park op de zuidelijke ringweg, officieel geopend met het Openingsfestival Zuiderplantsoen. We kijken terug op een geslaagde dag met enkele duizenden bezoekers. In deze aftermovie een terugblik.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is.
Was jij vorig jaar een van de velen die op 31 augustus over de zuidelijke ringweg heeft gelopen? En ben je toen 'geflitst op de ringweg'? Dan is er een kans dat jouw foto deel uitmaakt van het fotomozaiek dat geplaatst is op de hoek van de H.L. Wichersstraat en de Verlengde Meeuwerderweg.