Van vrijdag 15 november 22:00 uur tot maandag 18 november 06:00 uur werken we opnieuw dag en nacht aan het plaatsen van groenschermen langs oprit 39. Dit is de A28-toerit van de Van Ketwich Verschuurlaan richting Haren.
Werkzaamheden
We beginnen dit weekend met het snoeien van bomen en het graven van sleuven. Daarna trillen we 77 palen de grond in. Vervolgens gaan we de constructie opbouwen en doek en bouwstaalmatten plaatsen en bevestigen.
Aansluitend werken we maandag-, dinsdag- en woensdagnacht (steeds van 22:00 uur tot 06:00 uur) aan het vullen van de groenschermen met grond en het afwerken van de bermen.
Update 19 november: de starttijden op dinsdag en woensdag zijn vervroegd van 22.00 uur naar 20.00 uur. Dat geeft de aannemer meer tijd de werkzaamheden af te ronden.
Overlast
Het intrillen van de 77 palen in het weekend kan mogelijk geluidsoverlast en trillingen veroorzaken in de omgeving.
Tijdens deze werkzaamheden is de toerit bij de Van Ketwich Verschuurlaan richting Haren afgesloten. Daarnaast wordt vanwege de veiligheid de rechterrijstrook van de A28 richting Haren afgesloten. Deze afsluitingen gelden van vrijdag 15 november 22:00 uur tot maandag 18 november 06:00 uur, en in de nachten van 18 tot en met 21 november van 22:00 tot 06:00 uur. De linkerrijstrook blijft wel open.

Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is. Soms moet je echt even twee keer kijken…
Op de nieuwste luchtfoto's die op 3 juni door Rijkswaterstaat zijn gemaakt is goed te zien dat het Zuiderplantsoen steeds groener kleurt. De regen die gevallen is, is zeer welkom.
Vorige week zijn er door Rijkswaterstaat weer luchtfoto's gemaakt. Na de opening van het Zuiderplantsoen op 8 mei zijn de werkzaamheden zo goed als afgerond. Hoewel het groen in het Zuiderplantsoen nog flink moet groeien, is het eindresultaat goed te zien.