Vandaag zijn de verkeerslichten bij de oversteek van de Brailleweg in werking gesteld. Bij deze verkeerslichten kunnen fietsers en voetgangers vanaf de Rivierenbuurt veilig oversteken richting het kanaal, of andersom. De verkeerslichten waren al eerder geplaatst, maar stonden tot nu toe uit.
De Brailleweg heeft een andere inrichting gekregen. De weg staat niet meer verhoogd, maar ligt nu op maaiveld. De oude fietstunnel, de Amaliatunnel, is op deze plek weggehaald. Ter hoogte van de fietsoversteek heeft de Brailleweg in beide richtingen twee rijstroken. Tot nu toe gebruikt het autoverkeer in beide richtingen één rijstrook. Daarom was het nog niet nodig de verkeerslichten aan te sluiten.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken. Vandaag kijken we naar de Vondellaan.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken.
ProRail gaat aan de slag bij het spoor ter hoogte van de Esperantotunnel. In november vorig jaar was bij de bouw van de tunnel het spoor verzakt en daarna tijdelijk weer opgebouwd. Nu wordt het spoor hier opnieuw afgegraven en definitief opgebouwd.