Het tijdelijke uitkijkpunt naast informatiecentrum Paviljoen Ring Zuid aan de Muntinglaan is afgebroken. Op de locatie van het uitkijkpunt zijn werkzaamheden nodig voor het definitief inrichten van de zuidelijke ring,
Het tijdelijke uitkijkpunt aan de Muntinglaan is in maart 2022 geopend. Vanaf het negen meter hoge uitkijkpunt hadden de bezoekers goed zicht op de Julianabrug en de werkzaamheden bij het Julianaplein. Eerst stond het uitkijkpunt aan de oostzijde van het Paviljoen, bij het kanaal, later is het verplaatst naar de westzijde.
Het uitkijkpunt is afgebroken omdat er aan de Muntinglaan nog werkzaamheden aan de riolering nodig zijn. Het is nog niet bekend wanneer die werkzaamheden van start gaan. Ook het Paviljoen zelf zal in de loop van het jaar om deze reden plaats moeten maken.

Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Zaterdag 13 september hebben we het Zuiderplantsoen, het nieuwe park op de zuidelijke ringweg, officieel geopend met het Openingsfestival Zuiderplantsoen. We kijken terug op een geslaagde dag met enkele duizenden bezoekers. In deze aftermovie een terugblik.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is.
Was jij vorig jaar een van de velen die op 31 augustus over de zuidelijke ringweg heeft gelopen? En ben je toen 'geflitst op de ringweg'? Dan is er een kans dat jouw foto deel uitmaakt van het fotomozaiek dat geplaatst is op de hoek van de H.L. Wichersstraat en de Verlengde Meeuwerderweg.