Eerder deze week, op maandag en dinsdag, zouden de eerste palen voor de nieuwe portalen bij het Julianaplein geheid worden. Zóúden, want de werkzaamheden zijn uitgesteld. De heistelling die we hiervoor nodig hadden was niet op tijd beschikbaar. Daarom hebben we de planning moeten aanpassen.
Portalen zijn de grote metalen constructies boven de weg waaraan de verkeersborden worden bevestigd. Zo weten de automobilisten welke rijstrook ze moeten kiezen. Voor deze portalen zijn aan weerszijden van de weg stevige palen nodig. In totaal moeten we de komende maanden 30 palen heien, waarvan 26 nabij het Julianaplein en vier bij de Europaweg. Op het kaartje hieronder kun je de nieuwe planning zien.

Woon je in de buurt van deze locaties, dan kun je op deze dagen trillingen ervaren en het geluid van metaal op beton.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
De ombouw van de zuidelijke ringweg van Groningen zit er op. Er zijn nog een paar losse eindjes, die de gemeente overneemt. Dat zijn de aanplant van groen bij de Brailleweg en de Maaslaan en de aanpassing van de Julianavijver. De projectorganisatie sluit in november de deuren.
Het project Aanpak Ring Zuid loopt ten einde. In dit project is de zuidelijke ringweg van Groningen compleet vernieuwd, over een afstand van ruim 10 kilometer. Vanaf de grond is dat goed te zien, maar vanuit de lucht zie je nog meer. Vlieg mee met onze drone, vanaf Hoogkerk naar knooppunt Westerbroek.
Het project Aanpak Ring Zuid loopt ten einde. In dit project is de zuidelijke ringweg van Groningen compleet vernieuwd, over een afstand van ruim 10 kilometer. Vanaf de grond is dat goed te zien, maar vanuit de lucht zie je nog meer. Vlieg mee met onze drone over het Julianaplein.
