Vandaag hebben we een nieuwe webcam geplaatst bij het Julianaplein. De webcam staat bij de Brailleweg, ter hoogte van de bouwketen. De webcam is gericht op de tijdelijke Julianabrug. Via deze webcam is de komende weken de sloop van de tijdelijke brug en het afbouwen van de nieuwe Julianabrug goed te volgen.
De webcams op onze website zijn enorm populair. Veel mensen kijken regelmatig of af en toe mee naar de rechtstreekse beelden vanaf de bouwplaatsen. Via de webcams is de voortgang van het project Aanpak Ring Zuid vanuit de luie stoel te volgen.
Op onze website zijn nu zes webcams te vinden:
- Vrijheidsplein
- Julianaplein
- Oostelijke in- en uitgang verdiepte ligging
- Verdiepte ligging
- Europaweg
- Brailleweg/Julianabrug
Ze staan alle zes op onze pagina webcams.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Zaterdag 13 september hebben we het Zuiderplantsoen, het nieuwe park op de zuidelijke ringweg, officieel geopend met het Openingsfestival Zuiderplantsoen. We kijken terug op een geslaagde dag met enkele duizenden bezoekers. In deze aftermovie een terugblik.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is.
Was jij vorig jaar een van de velen die op 31 augustus over de zuidelijke ringweg heeft gelopen? En ben je toen 'geflitst op de ringweg'? Dan is er een kans dat jouw foto deel uitmaakt van het fotomozaiek dat geplaatst is op de hoek van de H.L. Wichersstraat en de Verlengde Meeuwerderweg.