Op 26 augustus gaan we weer skeeleren op de zuidelijke ringweg! De zuidelijke ringweg tussen de Europaweg en knooppunt Euvelgunne is in beide richtingen zeven weken afgesloten. Hier wordt de ringweg verbreed en opnieuw ingericht. Op een deel van de weg ligt nieuw asfalt en wordt in het weekend van 26 augustus niet gewerkt. Een perfect moment om dit deel van de weg open te stellen voor publiek.
Het skeelerevenement is bedoeld voor jong en oud, van geoefende rijder tot beginner, iedereen is welkom. Je kan vrij skeeleren, maar je kunt ook les krijgen hoe je moet remmen en bochten moet nemen. Krijg je tijdens het skeeleren dorst en/of trek? Geen zorgen, de Keet van Cees staat klaar met drinken en een versnapering.

Er kunnen maximaal 40 mensen per tijdslot deelnemen aan het skeelerevenement (inclusief begeleiders). Deelnemers die zich hebben aangemeld, krijgen per mail meer informatie. Het is buiten dit evenement niet toegestaan om zelf op de weg te gaan skeeleren.
LET OP: bij slecht weer gaat het evenement niet door. Skeeleren in de regen is natuurlijk geen goed idee.

Veiligheid
Veiligheid staat voorop bij Aanpak Ring Zuid. Daarom is voor deelnemers het dragen van een helm (dit mag ook een fietshelm of wintersporthelm zijn) en polsbescherming verplicht. Neem deze spullen zelf mee!
Aanmelden
Aanmelden is niet meer mogelijk. Alle beschikbare plekken zijn volgeboekt.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Zaterdag 13 september hebben we het Zuiderplantsoen, het nieuwe park op de zuidelijke ringweg, officieel geopend met het Openingsfestival Zuiderplantsoen. We kijken terug op een geslaagde dag met enkele duizenden bezoekers. In deze aftermovie een terugblik.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is.
Was jij vorig jaar een van de velen die op 31 augustus over de zuidelijke ringweg heeft gelopen? En ben je toen 'geflitst op de ringweg'? Dan is er een kans dat jouw foto deel uitmaakt van het fotomozaiek dat geplaatst is op de hoek van de H.L. Wichersstraat en de Verlengde Meeuwerderweg.