A7: Rijstrook minder tussen Westerbroek en knooppunt Euvelgunne in beide richtingen
Vanaf woensdag 23 augustus 06.00 uur tot vrijdag 25 augustus 17.00 is er op de N7 tussen Westerbroek en knooppunt Euvelgunne één rijstrook beschikbaar in beide richtingen. Ook is het deel tussen Kielerbocht tot Euvelgunne op de zuidelijke ringweg dicht.
RIJSTROOKAFSLUITING N7 EUVELGUNNE-WESTERBROEK
Tussen Westenbroek en Euvelgunne is er één rijstrook minder beschikbaar omdat we de camera- en beveiligingssystemen gaan testen op de N7. Denk hierbij aan de matrixborden die in de gehele breedte over de weg hangen. Met deze borden worden weggebruikers gewaarschuwd voor gevaar. Er blijft één rijstrook open in beide richtingen. Dit kan mogelijk tot vertragingen leiden. De op- en afritten langs de N7 blijven beschikbaar.
RING ZUID TUSSEN EUROPAWEG EN EUVELGUNNE VOLLEDIG DICHT
Vanaf woensdag is ook het deel tussen Kielerbocht en Euvelgunne op de zuidelijke ringweg dicht. Ring Zuid was al voor een groot deel dicht, maar is nu volledig dicht in beide richtingen. Ook dit heeft te maken met het testen van de techniek. Na de werkzaamheden tot 25 augustus 17.00 uur gaat het deel tussen Kielerbocht en Euvelgunne weer open. De rest van de zuidelijke ringweg blijft nog dicht tot en met 31 augustus.

- Volledig overzicht van de zomerwerkzaamheden 2023
- Wat is dicht?
- Webartikel N7 tussen Euvelgunne en Europaweg deze zomer dicht van Groningen Bereikbaar
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
In eerdere berichten over de werkzaamheden hebben we aangegeven dat het deel van de Vondellaan tot de rotonde bij de Van Iddekingeweg op 18 september 2023 weer open gaat voor bewoners. Helaas hebben de werkzaamheden vertraging opgelopen en halen we deze planning niet.
Afgelopen weekend is de A7, tussen het Vrijheidsplein en Hoogkerk, opnieuw geasfalteerd. Hiervoor vreesden we eerst het oude asfalt weg. Vervolgens brachten we nieuw dubbel-laags zoab (zeer open asfaltbeton) aan. Als laatst werd de nieuwe wegmarkering aangebracht.
Op burendag 2023 nodigen we graag al onze buren (en dat zijn er heel veel!) uit voor een bezoek aan ons informatiepaviljoen aan de Muntinglaan 2. Misschien heeft u vragen of wilt u weten hoe ons werk er eigenlijk uit komt te zien? Wij hebben antwoorden én een maquette waarop goed te zien is waar we naartoe werken.