Tussen Hoogkerk en het Julianaplein zijn deze week (tussen 6 en 10 februari) in alle nachten herstelwerkzaamheden gepland. Het gaat om spoedreparaties. Tijdens deze werkzaamheden is de A7 geheel of gedeeltelijk dicht. De werkzaamheden zijn in de nacht om de hinder voor het verkeer zo veel mogelijk te beperken. Het verkeer wordt omgeleid via het Hoendiep en de westelijke ringweg.

Nacht van maandag 6 op dinsdag 7 februari
We repareren tussen 22.00 uur en 06.00 uur het asfalt op beide rijstroken van de A7/zuidelijke ringweg richting Hoogkerk.
- Omwonenden kunnen last hebben van het geluid van vrachtwagens, machines en het verwijderen van asfalt. Ook schijnt er licht van bouwlampen.
- De weg is afgesloten voor autoverkeer de stad uit, na afrit 36 (MartiniPlaza) tot oprit 35 (Hoogkerk). De westelijke ringweg is wel bereikbaar.
Nacht van dinsdag 7 op woensdag 8 februari
Asfaltreparatie op de linker rijstrook van de A7 richting Hoogkerk tussen het Vrijheidsplein en Hoogkerk, vanaf 22.00 uur tot 06.00 uur.
- Omwonenden kunnen last hebben van het geluid van vrachtwagens, machines en het verwijderen van asfalt. Ook schijnt er licht van bouwlampen.
- De weg is afgesloten voor autoverkeer de stad uit, na afrit 36 (MartiniPlaza) tot oprit 35 (Hoogkerk). De westelijke ringweg is wel bereikbaar.
Nacht van woensdag 8 op donderdag 9 februari
Deze nacht repareren we asfalt op beide rijbanen van de A7 tussen Hoogkerk en Vrijheidsplein. Verder repareren we in de avond (vanaf 20.00 uur) een voeg ter hoogte van het Leonardo Hotel.
- Hinder: geluid van vrachtwagens, machines en asfalt verwijderen, licht van bouwlampen. Het repareren van de voeg geeft geluidsoverlast in de vorm van betonprikken (’s avonds).
- De A7 is in beide richtingen dicht. De stad uit vanaf 22.00 uur tot 06.00 uur na afrit 36 (MartiniPlaza) tot oprit 35 (Hoogkerk). Richting de stad vanaf 20.00 uur tot 06.00 uur vanaf oprit 35 (Hoogkerk) tot aan het Julianaplein.
Nacht van donderdag 9 op vrijdag 10 februari
Asfaltreparatie op de tijdelijke brug over het Noord-Willemskanaal.
- Mogelijke hinder: geluid van vrachtwagens, machines en asfalt verwijderen, licht van bouwlampen.
- De A7 is vanaf 20.00 uur tot 06.00 uur dicht richting de stad, van oprit 35 (Hoogkerk) tot aan het Julianaplein.
Nacht van vrijdag 10 op zaterdag 11 februari: reserve
Deze nacht houden we aan als reservenacht voor asfalt- en voegreparatie. We benutten deze nacht alleen als de werkzaamheden van woensdag- en donderdagnacht nog niet klaar zijn.
- Mogelijke hinder: geluid van vrachtwagens, machines en asfalt verwijderen, licht van bouwlampen.
- De A7 is dan vanaf 20.00 uur tot 06.00 uur dicht richting de stad, van oprit 35 (Hoogkerk) tot aan het Julianaplein.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
In eerdere berichten over de werkzaamheden hebben we aangegeven dat het deel van de Vondellaan tot de rotonde bij de Van Iddekingeweg op 18 september 2023 weer open gaat voor bewoners. Helaas hebben de werkzaamheden vertraging opgelopen en halen we deze planning niet.
Afgelopen weekend is de A7, tussen het Vrijheidsplein en Hoogkerk, opnieuw geasfalteerd. Hiervoor vreesden we eerst het oude asfalt weg. Vervolgens brachten we nieuw dubbel-laags zoab (zeer open asfaltbeton) aan. Als laatst werd de nieuwe wegmarkering aangebracht.
Op burendag 2023 nodigen we graag al onze buren (en dat zijn er heel veel!) uit voor een bezoek aan ons informatiepaviljoen aan de Muntinglaan 2. Misschien heeft u vragen of wilt u weten hoe ons werk er eigenlijk uit komt te zien? Wij hebben antwoorden én een maquette waarop goed te zien is waar we naartoe werken.