Het slopen van de oude Julianabrug en de bouw van de nieuwe brug levert bij omwonenden overlast op en ook de nodige vragen. Daarom houden we op woensdag 1 februari een informatiemiddag in ons informatiecentrum Paviljoen Ring Zuid. Tussen 15.00 uur en 18.00 uur kun je binnenlopen om je vragen te stellen aan onze experts op het gebied van geluid, trillingen, werkzaamheden en de eindsituatie.
De oude Julianabrug is al voor een groot deel gesloopt. Inmiddels zijn we ook begonnen met de bouw van de nieuwe brug. Deze werkzaamheden geven geluidshinder in de omgeving. Sommige werkzaamheden geven ook trillingen. Hoe ver zijn de werkzaamheden nu? Kunnen de trillingen schade aanrichten aan mijn huis? Hoe gaat de nieuwe brug eruit zien? Op deze en andere vragen geven onze medewerkers deze middag antwoord.
Aanmelden is niet nodig. Je kunt tussen 15.00 uur en 18.00 uur binnenlopen in ons Paviljoen aan de Muntinglaan 2. Koffie en thee staan klaar.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Het Lübeckpad, het fietspad tussen de Bornholmstraat en de Europaweg, is van maandag 13 januari 08:00 uur tot vrijdag 14 februari 17:00 uur afgesloten. Fietsers kunnen omrijden via de Herningweg of de Sontweg.
De werkzaamheden aan het Winschoterdiep-oostzijde en een deel van de parallelweg Europaweg duren langer dan gepland. Hierdoor blijft de Winschoterdiep-oostzijde afgesloten tot medio februari 2025.
Vanaf donderdag 9 januari kunnen inwoners van de gemeente Groningen een maand lang meedenken en meepraten over het Geheugenpaviljoen in het toekomstige Zuiderplantsoen. Met direct omwonenden gaat de gemeente apart in gesprek.