Drukke nacht van west naar oost, geluidsoverlast mogelijk
Deze nacht (van maandag 19 op dinsdag 20 december) voeren we op drie verschillende plekken werkzaamheden uit. We zijn in de volle breedte van ons werkgebied actief, want we werken bij Hoogkerk, bij de A28 en bij knooppunt Euvelgunne. Woon je bij een van deze plekken in de buurt, hou dan rekening met geluidshinder.
Hoogkerk
Op de A7 repareren we het asfalt op de rijbaan richting Drachten (dus de stad uit) tussen afrit 36 (Groningen-West) en afrit 35 (Hoogkerk). Dinsdagnacht gaan we hiermee verder. Die nacht herstellen we op deze locatie ook de markering op de rijbaan richting de stad Groningen.
Beide nachten is er van 22.00 uur tot 06.00 uur één rijstrook beschikbaar richting Drachten. Afrit 35 (Hoogkerk) is dicht.
Dinsdagnacht (van 22.00 uur tot 6.00 uur) is bovendien de A7 richting Groningen dicht. Het verkeer wordt omgeleid via afrit en oprit Hoogkerk.

A28-oprit Groningen-Zuid (afrit 39)
Langs oprit 39 (Groningen-Zuid richting Julianaplein) werken we ook in de nacht van maandag op dinsdag. We snoeien bomen, we vervangen een bord en brengen alvast extra grond aan op de plek waar we volgend jaar een portaal plaatsen. Deze werkzaamheden leveren geluidshinder op voor omwonenden.
De oprit is deze nacht dicht van 22.00 uur tot 6.00 uur.

Knooppunt Euvelgunne
Tot slot: helemaal in het oosten van de stad werken we bij knooppunt Euvelgunne (bij de oostelijke ringweg/N46, ter hoogte van Nefkens). Hier gaan we palen heien voor de fundering van de nieuwe verkeersportalen. Daarnaast brengen we mantelbuizen aan.
Het heien van palen en het aanbrengen van de mantelbuizen geeft geluidshinder in de omgeving. Het heien leidt ook tot trillingen. We werken tussen 22.00 uur en 06.00 uur.

Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
De kruising van de Sontweg en de Europaweg wordt opnieuw ingericht. Straks kan het autoverkeer niet meer vanaf de Sontweg linksaf de Europaweg op. Vanwege de werkzaamheden is de Sontweg tussen Sontplein en Europaweg drie weken dicht.
Donderdagavond 1 juni gaat op de westelijke ringweg afrit 18 naar de Zeeheldenbuurt (Peizerweg) tijdelijk dicht. Het gaat om de afrit voor het verkeer vanaf het Vrijheidsplein, dus het verkeer in noordelijke richting.
Deze maand hebben we twee bijzondere historische afbeeldingen onthuld onder het viaduct bij de Paterswoldseweg. Een van de twee is een foto genomen bij de bevrijding van Groningen in april 1945. Op deze foto staat Hilly Klont. Haar dochter Didy sprak haar moeder liefdevol toe.