Bij het Hoornsediep werken we deze week door aan de waterkelder. We verlagen en egaliseren de betonvloer. Deze werkzaamheden voeren we uit met een betonfrees. Hoewel we in de kelder werken, kan dit in de omgeving geluidshinder geven. De werkzaamheden zijn gepland op donderdag 18 en vrijdag 19 augustus.
De waterkelder ligt aan de oostzijde van het Hoornsediep, ter hoogte van de Julianaflat. Het beton voor de waterkelder is gestort met onderwaterbeton. Deze week brengen we de vloer op de juiste hoogte en maken we de vloer vlak.
De waterkelder is bedoeld voor het verzamelen van regenwater. Het regenwater dat in de toekomstige onderdoorgangen van het Julianaplein valt, loopt naar de waterkelder toe. Vanaf de waterkelder wordt het water afgevoerd naar het Noord-Willemskanaal.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Rijkswaterstaat voert regelmatig inspectievluchten uit, wat mooie luchtfoto's oplevert. In dit album zie je de meest recente beelden van het Julianaplein, het Vrijheidsplein en het Zuiderplantsoen.
Woensdag 12 maart tussen 9.00 uur en 15.00 uur voeren we een energietest uit in de verdiepte ligging van de zuidelijke ringweg. Tijdens de test zijn de buitenste rijstroken van de verdiepte ligging dicht, net als de opritten vanaf de Europaweg en de Brailleweg.
Op dinsdag 25 februari is onze fotograaf Raymond Bos op pad gegaan om de voortgang van de werkzaamheden bij de Esperantotunnel en de Helperzoom vast te leggen.