In september en oktober gaan we de ringweg tussen knooppunt Euvelgunne en knooppunt Westerbroek definitief inrichten. Dit deel van de ringweg wordt ook wel het Euvelgunnetracé genoemd. De werkzaamheden zijn gedurende vier weekenden. Dan is steeds een deel van het Euvelgunnetracé afgesloten. In september pakken we de westzijde aan, in oktober de oostzijde.
De afgelopen tijd is al gewerkt aan het deels verbreden van het Euvelgunnetracé. Nu kunnen we dit deel van de ringweg opnieuw gaan inrichten. Net als elders krijgt ook hier de ringweg zijn nieuwe inrichting, met onder andere een bloembak in het midden en nieuwe lichtarmaturen. In de weekenden werken we zowel overdag als ‘s nachts.
weekend |
werkzaamheden |
afsluiting |
omleiding |
---|---|---|---|
Van vrijdag 2 september (22.00 uur) t/m maandag 5 september (06.00 uur) |
Start herinrichting westzijde tussen knooppunt Euvelgunne tot aan knooppunt Westerbroek. |
Westzijde ringweg vanaf knooppunt Euvelgunne tot aan knooppunt Westerbroek afgesloten. |
Omleiding via de Europaweg |
Van vrijdag 16 september (22.00 uur) t/m maandag 19 september (06.00 uur) |
Afrondende werkzaamheden knooppunt Westerbroek. |
Knooppunt Westerbroek afgesloten. Hoogezand richting oostelijke ringweg blijft open. |
Omleiding via knooppunt Euvelgunne |
Van vrijdag 14 oktober (22.00 uur) t/m maandag 17 oktober (06.00 uur) |
Herinrichting weg oostzijde tussen Westerbroek en Euvelgunne. |
Oostzijde ringweg vanaf knooppunt Westerbroek tot aan knooppunt Euvelgunne afgesloten. |
- Omleiding via de Europaweg - Omleiding naar ringweg Oost via Europaweg > Sontweg> Sint Petersburgweg> knooppunt Meerstad |
Van vrijdag 21 oktober (22.00 uur) t/m maandag 24 oktober (06.00 uur) |
Herinrichting weg oostzijde tussen Westerbroek en Euvelgunne. |
Oostzijde ringweg vanaf knooppunt Westerbroek tot aan knooppunt Euvelgunne afgesloten. |
- Omleiding via de Europaweg - Omleiding naar ringweg Oost via Europaweg > Sontweg> Sint Petersburgweg> knooppunt Meerstad |
Kijk voor meer informatie over de gevolgen voor het verkeer het artikel 'Werkzaamheden aan ringweg tussen knooppunt Euvelgunne en Westerbroek' op de website van Groningen Bereikbaar.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
De kruising van de Sontweg en de Europaweg wordt opnieuw ingericht. Straks kan het autoverkeer niet meer vanaf de Sontweg linksaf de Europaweg op. Vanwege de werkzaamheden is de Sontweg tussen Sontplein en Europaweg drie weken dicht.
Donderdagavond 1 juni gaat op de westelijke ringweg afrit 18 naar de Zeeheldenbuurt (Peizerweg) tijdelijk dicht. Het gaat om de afrit voor het verkeer vanaf het Vrijheidsplein, dus het verkeer in noordelijke richting.
Deze maand hebben we twee bijzondere historische afbeeldingen onthuld onder het viaduct bij de Paterswoldseweg. Een van de twee is een foto genomen bij de bevrijding van Groningen in april 1945. Op deze foto staat Hilly Klont. Haar dochter Didy sprak haar moeder liefdevol toe.