Een van de onderdelen van Aanpak Ring Zuid is het verbreden van de ringweg tussen het Vrijheidsplein en Hoogkerk. Onder dit deel van de ringweg loopt de Piccardthoftunnel door. In twee periodes gaan we deze tunnel voor fietsers en voetgangers renoveren en de weg verbreden. De tunnel moet tijdens de werkzaamheden dicht. De eerste afsluiting start op maandag 16 mei en duurt tot en met vrijdag 15 juli.
De Piccardthoftunnel voor fietsers en voetgangers bevindt zich ter hoogte van de camping in het Stadspark. In twee periodes gaan we de Piccardthoftunnel renoveren. Deze periodes zijn:
- van maandag 16 mei 7.00 uur tot vrijdag 15 juli 17.00 uur;
- van maandag 29 augustus 7.00 uur tot vrijdag 4 november 17.00 uur.
Tijdens deze periodes is de tunnel dicht voor fietsers en voetgangers. Zij worden omgeleid via de rotondes bij Laan Corpus den Hoorn en de andere kant op via de onderdoorgang bij Hoogkerk. Bij de rotondes bij Laan Corpus den Hoorn zetten we vanaf maandag op de meest drukke momenten verkeersregelaars in, die fietsers helpen bij het oversteken van de op- en afrit.
In de zomervakantie is de Piccardthoftunnel dus open.

Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken. Vandaag kijken we naar de Vondellaan.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken.