Het asfalt op de noordelijke rijbaan van de zuidelijke ringweg is ter hoogte van de Meeuwerderbaan beschadigd. De reparatie staat gepland voor in de nacht van dinsdag 21 december op woensdag 22 december (van 22.00 uur tot 06.00 uur). Gedurende deze nacht is de noordelijke rijbaan van de ringweg afgesloten vanaf knooppunt Euvelgunne tot aan de afrit Helpman. Ook de oprit op de ringweg bij Meerstad is afgesloten.
In november hebben we hier al tijdens een weekendstremming een reparatie uitgevoerd. Het asfalt blijkt nu nog niet goed genoeg te zijn. Daarom moetenwe nogmaals een reparatie uitvoeren. Deze reparatie zal alleen bestaan uit het opvullen van gaten en kuilen in het asfalt.
Overlast voor omwonenden
De werkzaamheden zijn op de noordbaan van de ringweg, ter hoogte van de Meeuwerderbaan. Het asfalt wordt alleen opgevuld. Er wordt geen asfalt weggefreesd. De werkzaamheden vinden plaats binnen de geluidsschermen van de ringweg. Daarom verwachten dat de geluidsoverlast beperkt blijft.
Verkeershinder
Gedurende deze nacht is de noordelijke rijbaan van de ringweg afgesloten vanaf knooppunt Euvelgunne tot aan de afrit Helpman. Het verkeer wordt omgeleid via de oostelijke, noordelijke en westelijke ringweg.
Ook de oprit op de ringweg bij Meerstad is afgesloten. Dat is nodig in verband met de veiligheid, omdat het verkeer vanaf de oprit te weinig ruimte heeft om in te voegen op de linker rijstroken.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Vanaf zondag 1 oktober 2023 22.00 uur tot maandag 6 november 06.00 uur zijn de oprit naar de N7 bij Laan Corpus den Hoorn en de verbindingsweg naar de onderdoorgang bij het Vrijheidsplein/N370 gestremd.
In de nacht van 1 op 2 oktober is de A7 tussen afrit Westpoort en Julianaplein afgesloten.
In eerdere berichten over de werkzaamheden hebben we aangegeven dat het deel van de Vondellaan tot de rotonde bij de Van Iddekingeweg op 18 september 2023 weer open gaat voor bewoners. Helaas hebben de werkzaamheden vertraging opgelopen en halen we deze planning niet.