Komend weekend meerdere afsluitingen rondom zuidelijke ringweg
Van vrijdag 18 juni tot en met zondag 20 juni zijn er op de zuidelijke ringweg een aantal afsluitingen van kracht. In dit weekend gaan we de laatste twee liggers van het oude viaduct Europaweg uithijsen en plaatsen we de nieuwe liggers voor het nieuwe, bredere viaduct. Daarnaast verleggen we de rijbanen richting Hoogezand. Hiervoor is het nodig om steeds één helft van de Europaweg af te sluiten. Houd rekening met omleidingen en plan je reis van te voren.
Combinatie Herepoort werkt in dit weekend ook verder aan de sloop van het oude viaduct en de bouw van het nieuwe viaduct over de Europaweg. Daarnaast trillen we laatste damwandplanken in voor een damwandscherm ter hoogte van het gesloopte deel van het viaduct.
De volgende afsluitingen zijn van kracht:
Afsluiting verbindingsweg Ring West -A7
De verbindingsweg van de westelijke ringweg (N370) naar de A7 is afgesloten voor alle verkeer richting Drachten.
- Van vrijdagavond 18 juni 22.00 uur tot maandagochtend 21 juni 06.00 uur.
Afsluiting zuidelijke ringweg tussen Europaweg en Kieler Bocht richting Hoogezand
- Van vrijdag 18 juni 22.00 uur tot maandag 21 juni 06.00 uur.
Afsluiting afrit 37 Groningen-Helpman voor alle verkeer
- Op zaterdag 19 juni van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Afsluiting Europaweg voor verkeer richting centrum Groningen
- Van zondag 20 juni 22.00 uur tot maandag 21 juni 06.00 uur.
Omleidingsroutes
Het verkeer heeft meerdere omleidingsroutes. Kijk voor meer informatie op de Slimme kaart en in dit artikel van Groningen Bereikbaar.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Wanneer je onder een van de nieuwe viaducten van Ring Zuid doorrijdt of -loopt, zie je dat de zijkanten van de viaducten bekleed zijn met opvallende rode stenen. Die komen uit onze eigen provincie vertelt Marten Strating, eigenaar van Steenfabriek Strating in Oude Pekela.
Het Lübeckpad, het fietspad tussen de Bornholmstraat en de Europaweg, is van maandag 13 januari 08:00 uur tot vrijdag 14 februari 17:00 uur afgesloten. Fietsers kunnen omrijden via de Herningweg of de Sontweg.
De werkzaamheden aan het Winschoterdiep-oostzijde en een deel van de parallelweg Europaweg duren langer dan gepland. Hierdoor blijft de Winschoterdiep-oostzijde afgesloten tot medio februari 2025.