Ook als de mussen van het dak vallen, gaan de werkzaamheden door. Zo’n 150 bouwvakkers van Combinatie Herepoort die bezig zijn voor Aanpak Ring Zuid, werden vanmiddag getrakteerd op een ijsje.
De bouwvakkers werken onder bij de Hereweg (tijdelijk viaduct langs de noordbaan), de Brailleweg (aanleg tijdelijk viaduct), bij Laan Corpus den Hoorn (aanleg grond voor oprit richting Drachten) en bij de Kieler Bocht (aanleg grond voor nieuwe aansluiting). Zij waren aangenaam verrast met de verkoelende traktatie. 'Lekker hoor! Morgen weer?'.
Hieronder enkele foto’s.




Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Komend weekend is weer een deel van de zuidelijke ringweg dicht voor het aanplanten van groen. Alleen al dit weekend worden er in de bermen maar liefst 30.000 rozenstruiken geplant. Verder komen er dit weekend circa 100 bomen bij.
Combinatie Herepoort heeft uit voorzorg stenen weggehaald bij het viaduct over de dubbele rotonde Laan Corpus den Hoorn/Stadspark.
Onder het nieuwe viaduct over de Concourslaan zijn onlangs twee historische afbeeldingen van het Stadspark aangebracht. De ene afbeelding toont het paardenrennen op de drafbaan. Op de andere afbeelding zijn jongeren te zien die een duik nemen in een zwemvijver.