Stremming rijbaan Winschoterdiep voor alle verkeer vanaf 27 november voor aanleg riolering
Van 27 november tot aan de kerstdagen wordt nieuwe riolering aangelegd in de rijbaan van het Winschoterdiep, langs het pand van Enexis tot aan de bocht bij het terrein van Ziggo. Vanwege deze werkzaamheden is de weg Winschoterdiep tot aan de kerstdagen afgesloten voor auto’s, fietsers en voetgangers.
Update 1 december: vanwege het natte weer zijn de werkzaamheden uitgesteld tot in 2018.
De afsluiting betreft het gebied vanaf het parkeerterrein van Ziggo tot en met de zuidelijke brug over het Oude Winschoterdiep (zie foto). Enexis is bereikbaar via de achteringang, aan de kant van het pand van Menzis.

Omleiding fietsers naar en vanuit de Oosterpoort:
Boumaboulevard – Verlengde Meeuwerderweg – ‘gouden’ fietstunnel Meeuwerderweg - Meeuwerderbaan en vice versa
of: Boumaboulevard - Verlengde Meeuwerderweg - Redoute - westzijde Winschoterdiep (zie plattegrond hieronder).

Omleiding auto’s naar en vanuit de Oosterpoort:
Boumaboulevard – Europaweg – Griffeweg en vice versa (zie plattegrond hieronder).

Bij de stremming van het Winschoterdiep is rekening gehouden met de thuiswedstrijd van FC Groningen tegen Feyenoord op zaterdag 25 november. De stremming begint de week erna. Als de stremming begint, is de Lodewijkstraat weer open.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Nu het einde van het project Aanpak Ring Zuid nadert, gaan ook de webcams die de werkzaamheden in beeld brachten, uit de lucht. Vandaag zijn de drie livestreams Julianaplein, Oostelijke in- en uitgang verdiepte ligging en Europaweg uitgeschakeld.
“Straks hoef je niet meer om te rijden via het Herewegviaduct of het Station Europapark," vertelt Wim Borghols. Als voorzitter van de Fietsersbond Groningen behartigt hij de belangen van fietsers tijdens het project Aanpak Ring Zuid.
Donderdagmiddag 8 mei rond 16.00 uur gaat het Zuiderplantsoen open. Dat is het nieuwe park bovenop de verdiepte ligging van de zuidelijke ringweg. Het pas aangelegde park is in de eerste weken nog niet volledig gebruiksklaar.