Terugblik: de treinvrije periode in 4 minuten
Van 6 tot 14 augustus lag het treinverkeer tussen Groningen en Assen/Winschoten stil. Tijdens die periode werkten de mensen van Combinatie Herepoort dag en nacht door bij de spoorwegkruising Esperantostraat en bij de toekomstige Helperzoomtunnel. In deze film van bouwfotografe Chantal van den Berg blikken we terug. 196 uren werk is samengevat in minder dan 4 minuten.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
De ombouw van de zuidelijke ringweg van Groningen zit er op. Er zijn nog een paar losse eindjes, die de gemeente overneemt. Dat zijn de aanplant van groen bij de Brailleweg en de Maaslaan en de aanpassing van de Julianavijver. De projectorganisatie sluit in november de deuren.
Het project Aanpak Ring Zuid loopt ten einde. In dit project is de zuidelijke ringweg van Groningen compleet vernieuwd, over een afstand van ruim 10 kilometer. Vanaf de grond is dat goed te zien, maar vanuit de lucht zie je nog meer. Vlieg mee met onze drone, vanaf Hoogkerk naar knooppunt Westerbroek.
Het project Aanpak Ring Zuid loopt ten einde. In dit project is de zuidelijke ringweg van Groningen compleet vernieuwd, over een afstand van ruim 10 kilometer. Vanaf de grond is dat goed te zien, maar vanuit de lucht zie je nog meer. Vlieg mee met onze drone over het Julianaplein.
