Combinatie Herepoort gaat samen met Aanpak Ring Zuid een informatiecentrum opzetten voor geïnteresseerden en omwonenden van de zuidelijke ringweg. Studente Fleur van Son doet onderzoek naar wat er in het informatiecentrum zou moeten komen. U kunt haar helpen door een enquête in te vullen.
Het invullen van de online enquête kost ongeveer vijf minuten. Onder de invullers worden vijf cadeaubonnen verloot van bol.com ter waarde van €15. Wilt u hier kans op maken, laat dan aan het einde van de enquête uw e-mailadres achter.
Afstudeeronderzoek
Het onderzoek is opgezet door Fleur van Son. Zij is vierdejaarsstudent van de opleiding Facility Management aan de Hanzehogeschool in Groningen. Op dit moment is ze bezig met haar afstudeeronderzoek bij Combinatie Herepoort. De enquête moet duidelijk maken welke wensen en behoeften er zijn voor het informatiecentrum. De uitkomsten worden gebruikt bij het opzetten en inrichten ervan.
Locatie
Waar het informatiecentrum van Aanpak Ring Zuid komt, is nog niet bekend. Hierover wordt binnenkort een beslissing genomen. Uiteraard komt het in de directe omgeving van de werkzaamheden. Wie nu al informatie over het project Aanpak Ring Zuid wil krijgen, kan terecht bij het informatiecentrum Groningen Vernieuwt op de Grote Markt. Daar staat de maquette van het project. De medewerkers van het informatiecentrum kunnen vele vragen beantwoorden.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Vrijdag 28 maart aan het eind van de middag gaat het fietspad langs het Noord-Willemskanaal deels weer open. Het gaat om het stuk tussen de Muntingbrug en de fietsoversteek.

In de nacht van maandag 31 maart op dinsdag 1 april gaan we nieuwe lussen in het asfalt aanbrengen bij Hoogkerk. Hiervoor moeten we gleuven in het asfalt slijpen. Deze geluiden kunnen in de omgeving te horen zijn. De werkzaamheden duren twee uur.
Het wegdek van de Waterloolaan tussen de Hereweg en de Verlengde Oosterweg heeft op een aantal plekken last van spoorvorming. Op dit deel van de Waterloolaan doen we de bestrating opnieuw. De straat is hiervoor dicht van 31 maart tot en met 11 april.