Op vrijdag 30 september, zaterdag 1 en zondag 2 oktober voert Combinatie Herepoort op drie plekken inspecties uit op en aan viaducten in de westelijke en zuidelijke ringweg. Er wordt gewerkt bij het Vrijheidsplein, bij de Concourslaan en bij de Euvelgunnerbrug. Het verkeer kan nog wel passeren.
De werkzaamheden zijn vooral bedoeld om te controleren of de viaducten daadwerkelijk zo gebouwd zijn als op de tekeningen van destijds is aangegeven. Voor de werkzaamheden wordt op gezette tijden een rijstrook afgezet. Omwonenden kunnen in de avonduren geluidshinder ondervinden van het zagen in de weg. Zij hebben een brief ontvangen. Om de werkzaamheden bij de Euvelgunnerbrug uit te kunnen voeren, is op vrijdagavond en zaterdag overdag de Bergenweg afgesloten, en op zondag de Olsoweg.
Lees hier meer informatie over de werkzaamheden op het Vrijheidsplein, de Concourslaan en de Euvelgunnerbrug.
Andere wegwerkzaamheden
Ook elders in de stad zijn dit weekend werkzaamheden aan de weg. Kijk hiervoor op de Slimme Kaart van Groningen Bereikbaar.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

De Van Iddekingeweg is afgesloten voor autoverkeer ter hoogte van het viaduct onder de A28. We gaan de steenstrips van het viaduct vervangen. De werkzaamheden vinden plaats van maandag 18 augustus 7.00 uur t/m donderdag 21 augustus 20.00 uur.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is. Deze keer staan we op de Vondellaan bij de rotonde met de Van Iddekingeweg

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Deze keer is de Maaslaan aan de beurt.