Nachtelijk milieuhygiënisch onderzoek in de periode 5 tot 16 september
In de periode van 5 september tot 19 september worden 's nachts op verschillende locaties op de zuidelijke ringweg asfalt- en constructieboringen gedaan. Dit gebeurt in opdracht van Combinatie Herepoort. De verwachting is dat dit weinig hinder zal geven.
Milieuhygiënisch onderzoek
Bij de nachtelijke werkzaamheden worden monsters genomen voor milieuhygiënisch onderzoek van het asfalt. Zo weet Combinatie Herepoort welke stoffen het asfalt bevat, zodat ze hier rekening mee kan houden als ze het in de nabije toekomst gaat frezen en afvoeren.
Omwonenden kunnen enige geluidshinder verwachten. De overlast duurt ongeveer een kwartier per locatie. De volgende locatie is vervolgens weer 50 of 100 meter verderop. De aannemer zal zijn uiterste best doen om de overlast tot een minimum te beperken. Voor het verkeer zal tijdens de onderzoeken een beperkt aantal rijstroken beschikbaar zijn.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is.
Op zaterdag 13 september wordt het Zuiderplantsoen officieel geopend. Dat gebeurt tijdens het Openingsfestival Zuiderplantsoen. Met dit festival viert projectorganisatie Aanpak Ring Zuid ook het einde van het jarenlange project.
De Van Iddekingeweg is afgesloten voor autoverkeer ter hoogte van het viaduct onder de A28. We gaan de steenstrips van het viaduct vervangen. De werkzaamheden vinden plaats van maandag 18 augustus 7.00 uur t/m donderdag 21 augustus 20.00 uur.