Rondkijken in 2030 dankzij interactieve bolfoto’s
Hoe gaat de zuidelijke ringweg en de omgeving er straks uitzien? Dat kunt u zien op de interactieve ‘bolfoto’s’ op deze website. Deze foto’s tonen op verschillende plekken de huidige en de nieuwe situatie (2030). Daarbij kunt u met uw muis het beeld draaien en inzoomen. Vanaf nu zijn er veel nieuwe bolfoto's beschikbaar.
Op deze website vindt u bolfoto’s van Groningen-west, omgeving Maaslaan-Vondellaan, De Wijert, omgeving Hereweg en omgeving Europaweg,
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Ineens hangen er allemaal posters in de stad met bouwvakkers erop. Ze horen bij de nieuwe campagne die Aanpak Ring Zuid deze week is gestart. ‘Veel gedaan, nog heel veel te doen’, is de boodschap.
In april hebben we de oude Papiermolentunnel gesloopt en daarna een nieuwe tunnel opgebouwd. Hiervoor moest ook een stukje van de zuidelijke ringweg worden weggehaald. Deze enorme klus is in dit filmpje teruggebracht tot iets meer dan één minuut.
Gisteren werd de beweegbare Julianabrug voor de laatste keer bediend. Brugwachter Fokke Spoelstra, die de brug al 38 jaar heeft bediend, had de eer de laatste schepen doorgang te geven.