Boringen op verschillende locaties langs zuidelijke ringweg
10 september 2013
Het bedrijf Fugro zal boringen uitvoeren ter hoogte van de Waterloolaan, Hereweg, Helperzoom en de Van Sijsenstraat. Dit doen ze ten behoeve van laboratoriumonderzoek naar hergebruik van zandgrond. De boringen voeren zij uit in de periode van woensdag 10 september t/m vrijdag 13 september.
Op onderstande luchtfoto zijn de locaties weergegeven waar de boringen worden uitgevoerd.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Vrijdagmiddag 1 juli rond 16.00 uur nemen we de fietsvallei Brailleweg in gebruik. In deze video vertellen we je er meer over.
Auto’s kunnen vanaf maandag 4 juli tot en met vrijdag 9 september 2022 niet op de Helperzoom onder de ringweg door. We werken hier aan de aanleg van het kabelkanaal. Voor fietsers en voetgangers maken we een tijdelijke oplossing.
De nieuwe afrit voor verkeer vanaf Hoogkerk/Drachten naar de westelijke ringweg gaat open op 7 juli. De auto’s komen via deze nieuwe afrit direct uit op het Vrijheidsplein.