Werkzaamheden in de omgeving van de zuidelijke ringweg nabij Vrijheidsplein
6 februari 2013
Medewerkers van de Fugro voeren woensdag 6 februari 2013, donderdag 7 februari en mogelijk in de week van 11 februari 2013 werkzaamheden uit in de omgeving van de zuidelijke ringweg nabij het Vrijheidsplein. Het doel van de werkzaamheden is het onderscheiden van de grondsoorten en eigenschappen ter plekke. Door een soort van stalen kegel met een constante snelheid in de grond te drukken wordt de gronddruk en de wrijving gemeten.
Buurtbewoners en bedrijven in de omgeving zullen geen hinder ondervinden van de werkzaamheden.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Ineens hangen er allemaal posters in de stad met bouwvakkers erop. Ze horen bij de nieuwe campagne die Aanpak Ring Zuid deze week is gestart. ‘Veel gedaan, nog heel veel te doen’, is de boodschap.
In april hebben we de oude Papiermolentunnel gesloopt en daarna een nieuwe tunnel opgebouwd. Hiervoor moest ook een stukje van de zuidelijke ringweg worden weggehaald. Deze enorme klus is in dit filmpje teruggebracht tot iets meer dan één minuut.
Gisteren werd de beweegbare Julianabrug voor de laatste keer bediend. Brugwachter Fokke Spoelstra, die de brug al 38 jaar heeft bediend, had de eer de laatste schepen doorgang te geven.