
Werkzaamheden in de omgeving van de zuidelijke ringweg nabij Vrijheidsplein
6 februari 2013
Medewerkers van de Fugro voeren woensdag 6 februari 2013, donderdag 7 februari en mogelijk in de week van 11 februari 2013 werkzaamheden uit in de omgeving van de zuidelijke ringweg nabij het Vrijheidsplein. Het doel van de werkzaamheden is het onderscheiden van de grondsoorten en eigenschappen ter plekke. Door een soort van stalen kegel met een constante snelheid in de grond te drukken wordt de gronddruk en de wrijving gemeten.
Buurtbewoners en bedrijven in de omgeving zullen geen hinder ondervinden van de werkzaamheden.
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Zaterdag 13 september hebben we het Zuiderplantsoen, het nieuwe park op de zuidelijke ringweg, officieel geopend met het Openingsfestival Zuiderplantsoen. We kijken terug op een geslaagde dag met enkele duizenden bezoekers. In deze aftermovie een terugblik.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is.
Was jij vorig jaar een van de velen die op 31 augustus over de zuidelijke ringweg heeft gelopen? En ben je toen 'geflitst op de ringweg'? Dan is er een kans dat jouw foto deel uitmaakt van het fotomozaiek dat geplaatst is op de hoek van de H.L. Wichersstraat en de Verlengde Meeuwerderweg.