
Informatiebijeenkomst Vondellaan 15 maart 2012
7 maart 2012
De stuurgroep Aanpak Ring Zuid nodigt bewoners uit de omgeving van de Vondellaan uit voor een informatiebijeenkomst op donderdag 15 maart 2012, om 19.30 in het gebouw van het Gomarus College (ingang aan de Henritte Roland Holstraat 5).
Tijdens deze bijeenkomst krijgen bewoners uit de omgeving van de Vondellaan informatie over hoe de Vondellaan in de toekomst kan worden aangesloten op de zuidelijke ringweg en op de binnenstad. En wat dat betekent voor omwonenden, voetgangers en fietsers. De bijeenkomst is niet alleen bedoeld om bewoners in de omgeving te informeren, maar ook om hun inbreng te gebruiken bij de verdere uitwerking van het ontwerp. Inwoners van de Vondellaan en omliggende straten zijn uitgenodigd via een brief (pdf).
Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken. Vandaag kijken we naar de Vondellaan.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken.