De Van Iddekingeweg is afgesloten voor autoverkeer ter hoogte van het viaduct onder de A28. We gaan de steenstrips van het viaduct vervangen. De werkzaamheden vinden plaats van maandag 18 augustus 7.00 uur t/m donderdag 21 augustus 20.00 uur.
De weg is dicht voor autoverkeer ter hoogte van het viaduct onder de A28. Fietsers en voetgangers kunnen wel gebruik blijven maken van de route. Automobilisten worden omgeleid via de Vondellaan, de Ketwich Verschuurlaan en de Paterswoldseweg.
Uit eerdere testen is gebleken dat op sommige locaties de steenstrips niet voldoende vastzitten. Daarom vervangen we uit voorzorg alle steenstrips. De werkzaamheden worden alleen overdag tussen 07.00-19.00 uur uitgevoerd.

Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Aanpak Ring Zuid is in de race voor de Groninger Architectuurprijs 2025. In totaal zijn 18 projecten voorgedragen voor deze prijs. Iedereen kan tot 3 oktober stemmen. Ook is er een vakjuryprijs en een publieksjuryprijs.

Zaterdag 13 september hebben we het Zuiderplantsoen, het nieuwe park op de zuidelijke ringweg, officieel geopend met het Openingsfestival Zuiderplantsoen. We kijken terug op een geslaagde dag met enkele duizenden bezoekers. In deze aftermovie een terugblik.

Voordat de werkzaamheden van Aanpak Ring Zuid begonnen, heeft fotograaf Jeroen van Kooten foto’s gemaakt van de oude situatie. Nu de bouwwerkzaamheden afgerond zijn, is Jeroen langs dezelfde plekken gegaan om deze foto’s nogmaals te maken, maar nu in de nieuwe situatie. Zo is goed te zien wat het resultaat van Aanpak Ring Zuid is.