A28 tussen Julianaplein en Groningen-Zuid acht nachten dicht voor nieuwe borden
Langs de A28, tussen het Julianaplein en Groningen-Zuid, plaatsen we deze en volgende week nieuwe bewegwijzeringsborden. Ook voeren we werkzaamheden uit aan de signaleringsborden. Hiervoor is dit stukje van de A28 vier nachten dicht voor verkeer richting de stad en ook vier nachten voor verkeer de stad uit.
De nieuwe borden komen aan de portalen die onlangs zijn geplaatst. Bij de werkzaamheden zetten we kranen en hoogwerkers in en apparatuur om de borden te bevestigen. We gebruiken de wegafsluitingen ook voor onderhoud aan het groen. Omwonenden kunnen geluidsoverlast van de werkzaamheden ervaren. De werkzaamheden beginnen steeds na 22.00 uur en zijn voor 06.00 uur weer klaar.

A28 richting Julianaplein
De eerste drie nachten en volgende week maandagnacht is de A28 dicht vanaf Groningen-Zuid tot het Julianaplein. Dat betekent dat het verkeer vanuit Haren/Assen ook niet richting het Vrijheidsplein kan.
Maandag 8 juli 22.00 uur - dinsdag 9 juli 06.00 uur
Dinsdag 9 juli 22.00 uur - woensdag 10 juli 06.00 uur
Woensdag 10 juli 22.00 uur - donderdag 11 juli 06.00 uur
Maandag 15 juli 22.00 uur - dinsdag 16 juli 06.00 uur

A28 richting Groningen-Zuid
Donderdag-, vrijdag- en zaterdagnacht is de A28 dicht vanaf het Julianaplein tot aan Groningen-Zuid. Dat geldt ook voor volgende week dinsdagnacht. In deze vier nachten is ook een deel van Ring Zuid, vanaf Groningen-West tot aan het Julianaplein, afgesloten.
Donderdag 11 juli 22.00 uur - vrijdag 12 juli 06.00 uur
Vrijdag 12 juli 22.00 uur - zaterdag 13 juli 06.00 uur
Zaterdag 13 juli 22.00 uur - zondag 14 juli 06.00 uur
Dinsdag 16 juli 22.00 uur - woensdag 17 juli 06.00 uur

Wil je geen nieuws missen?
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees ook:
Afgelopen week is het nieuwe, brede fietspad langs het Noord-Willemskanaal helemaal open gegaan. Fietsers vanaf de Julianabrug kunnen langs het kanaal nu helemaal doorfietsen tot aan de verkeerslichten bij de Parkbrug. Dat scheelt één verkeerslicht in vergelijking met de route via de fietsoversteek Brailleweg.
Als op 8 mei het Zuiderplantsoen open gaat, ontstaat er ook een nieuwe verbinding onder het spoor door. Fietsers en voetgangers kunnen vanaf dan gebruik maken van de Esperantotunnel.
Komend weekend voeren we bij de A28-afritten Groningen Zuid (Van Ketwich Verschuurlaan) werkzaamheden uit. De afrit voor verkeer vanuit Assen is dicht van vrijdagavond 2 mei tot maandagochtend 5 mei. De afrit vanaf het Julianaplein is zaterdag deels dicht: het autoverkeer kan via deze afrit alleen linksaf richting Helpman.